Ostutingimused

Veebipoe Loodusmeditsiin.ee (edaspidi Veebipood) omanik on LoodusMeditsiin OÜ (registrikood 16700840), asukohaga Hundi tee 11, Viimsi

Müügilepingu kehtivus, kauba- ja hinnainfo

Kõik Veebipoes olevad pildid on tehtud reaalsetest toodetest, aga olenevalt partiist ning arvuti monitorist vms võib pildi ja reaalse toote vahel olla värvierinevusi.
Kui tarbite mõningaid tooteid regulaarselt ja pikemaajaliselt, siis võib juhtuda, et mõne toote värvus, maitse jne võivad aja jooksul muutuda – olla mõnevõrra erinevad. See on normaalne ja see tuleneb partiidest, kliimast konkreetse toote kasvupiirkonnas tema kasvuajal, päikese intensiivsusest kuivatamise ajal, sellest kui palju aega on möödas korjamisest ja kuivatamisest.

Müügitingimused kehtivad Veebipoest kaupade ostmisel.
Veebipoes müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete juurde. Hinnad on ilma käibemaksuta (20%). Hinnale lisandub tasu kauba kättetoimetamise eest.

Kauba kättetoimetamise tasu on määratud vastava teenusepakkuja hinnakirjaga. Kättetoimetamise tasu kuvatakse ostjale tellimuse vormistamisel.
Teave kauba kohta on esitatud Veebipoes vahetult kauba juures.

Maksemeetodid ja Tellimuse täitmine

Maksmine toimub pangaülekandega, PayPal või pangalingi kaudu. Pangalingi puhul valite oma kasutatava panga, mispeale suunatakse teid otse internetipanka, kus on eeltäidetud maksevorm, see makseviis on kõige kiirem ja lihtsam.

Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole. Ostja tellimust asutakse täitma kuni 15 tööpäeva jooksul alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole. Tellimused tarnitakse kulleriga või pakiautomaatidesse.

Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest.

Kohaletoimetamine

Kaupu saadetakse Itella Smartpost pakiautomaatidesse või kulleriga.

Kauba saatmiskulud kannab ostja ning vastav hinnainfo on kuvatud kassas.

Pakiautomaadi valikud on ostukorvi lehel.

Saadetised jõuavad üldjuhul ostja määratud sihtpunkti 2-30 tööpäeva jooksul alates müügilepingu jõustumisest.

Toote garantii

Kuigi me oleme uhked parima kvaliteediga toodete hankimise üle ja garanteerime, et meie tooted on ehtsad ja nõuetekohaselt tuvastatud, ei saa me tagada toote tõhusust seoses sellega, kuidas klient otsustab seda kasutada. Looduslikud tooted on erinevad ja meil puudub kontroll kasutustingimuste üle. Me ei saa asendada tooteid ega vastutada nende tõhususe või selle puudumise eest.

Tagastamispoliitika

Tooteid ei tagastata ega vahetata, kuna tegemist on toortarbekaupadega. Vale aadressi korral tuleb pärast saatmist ja tagastamist uuesti maksta saatmise tasu.
Märkus: Kõiki aegumiskuupäevi tuleb arvesse võtta, kui on juhtunud valele aadressile saatmine ja meile tagastamine. Me ei vastuta aegunud toodete eest.

Tagasimaksed (vajaduse korral)
Kui teie tagastatud toode on kätte saadud ja kontrollitud, saadame teile e-kirja, et teatada teile, et oleme teie tagastatud toote kätte saanud. Samuti teavitame teid tagasimakse kinnitamisest või tagasilükkamisest.
Kui teie tagasimakse kiidetakse heaks, siis teie tagasimakse töödeldakse ja krediit kantakse automaatselt teie krediitkaardile või algsele makseviisile 14 päeva jooksul.

Kauba tagastamiseks tuleb esitada kauba ostmisest taganemise avaldus e-kirja teel. Avalduses peavad sisalduma Ostja nimi ja kontaktandmed, tellimuse nr, kauba kätte saamise viis ja kuupäev, taganemise põhjus, ning saata see e-posti aadressile: loodusmeditsiin@gmail.com hiljemalt 14 päeva jooksul kauba kättesaamisest.

Juhul kui Ostja ei lähe oma tellimusele pakiautomaati järele – ei ole Veebipoel kohustust seda tellimust uuesti, teistkordselt täita. Kauba (tellimuse) mitte vastu võtmist võrdsustatakse kauba (tellimuse) täitmisega. Antud juhtumid lahendatakse eraldi kokku leppides, aga neile ei kohaldu ajaline kohustus Veebipoe poolt ning kõik uue tellimusega kaasnevad kulud korvab Veebipoele Ostja.

Pretensiooni esitamise õigus

Veebipood vastutab ostjale müüdud kauba lepingutingimustele mittevastavuse või puuduse eest, mis oli olemas juba asja üleandmise hetkel.

Pretensioonid tarnitud koguste, kvaliteedi jms osas tuleb esitada hiljemalt 72 tunni jooksul pärast kauba kätte saamist. Hilisemaid pretensioone kahjuks arvestada ei saa. Pretensioon tuleb saata e-kirja aadressile: loodusmeditsiin@gmail.com Vajadusel lisada pretensiooni selgitavad pildid.

Veebipood ei vastuta puuduste eest, mis on tekkinud pärast kauba üleandmist ostjale.

Kui Veebipoest ostetud kaubal on puudused, mille eest Veebipood vastutab, asendab Veebipood puudusega kauba. Kui kaupa ei ole võimalik asendada, tagastab Veebipood ostjale kõik müügilepinguga kaasnenud tasud.

Veebipood vastab tarbija esitatud kaebusele kirjalikult või kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis 15 tööpäeva jooksul.

Otseturustus ja isikuandmete töötlemine

Veebipood kasutab ostja poolt sisestatud isikuandmeid (sh nimi, telefoninumber, aadress, e-maili aadress) ainult tellimuse töötlemiseks ning kauba ostjale saatmiseks. Veebipood edastab isikuandmeid veoteenust pakkuvale ettevõtetele selleks, et ostja tellimust kohale toimetada.

Veebipood saadab ostjale uudiskirju ning pakkumisi ostja e-maili aadressile ainult juhul, kui ostja on selleks avaldanud soovi sisestades veebilehel e-kirja aadressi ning andnud teada oma soovist otsepostituse teadete saamiseks.

Ostjal on igal ajal võimalik loobuda e-postile saadetavatest pakkumistest ja uudiskirjadest andes sellest meile teada e-kirja teel või järgides pakkumisi sisaldava e-kirjas toodud juhiseid.

Vaidluste lahendamine

Kui ostjal on Veebipoe osas pretensioone, tuleb saata e-kiri aadressile: loodusmeditsiin@gmail.com